GESMEK Yenikenet’te 70 kursiyere sertifika

GESMEK mahalle kurs merkezleri yılsonu sergisi açılışları Yenikent kurs merkeziyle devam etti. Yenikent’te 3 branşta 70 kursiyer sertifikalarına kavuştu. Sergide kursiyerlerin eserleri ziyaretçilerden tam not aldı.
14 Mayıs 2014, Çarşamba - 18:39

 

 

 BRANŞTA 70 KURSİYER

Gebze Belediyesi Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK)’te mahalle kurs merkezleri sergileri sürüyor. Yenikent Mahallesi’nde bulunan GESMEK kurs merkezinde bir yıl boyunca eğitim alan kursiyerlerin hünerli ellerinden çıkan eserler görücüye çıktı. Sergi açılışına Gebze Belediye Başkan yardımcıları Nilay Ayran, Engin Güzel, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, belediye meclis üyeleri ve kursiyerlerin aileleri katıldı. Kadın üst giysileri dikimi, iğne oyası ve el nakışı branşlarında toplam 70 kursiyerin mezun olduğu Yenikent kurs merkezinde mezun olanlara sertifikaları teslim edildi.

SERTİFİKALARI VERİLDİ

Törende kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, başarılı çalışmalarından dolayı GESMEK idarecilerini ve usta öğreticilerini kutladı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in de büyük önem verdiği GESMEK ailesinin her yıl büyüyen ve gelişen hünerli bir aile olduğunu dile getiren başkan yardımcısı Ayran, sertifikalarına kavuşan kursiyerleri de tebrik etti. Konuşmanın ardından kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Sergide yer alan kursiyerlerin eserleri ziyaretçilerden tam not aldı. Açılış törenleri 16 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de Gaziler Mahallesi kurs merkeziyle devam edecek.   

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki