GESKOOP Turnuvasında Şampiyon belli oldu

ŞAMPİYON ESEROĞLU TURİZM
08 Temmuz 2014, Salı - 16:28

Gebze Servisçiler Kooperatifinin ( GESKOOP ) her yıl düzenlediği geleneksel halı saha futbol turnuvasının bu yıl anlamı büyük. GESKOOP başkanı Ayhan Tektaş bu yıl ki turnuvayı ‘kalplerimizde yaşatacağız’ dediği Görkem Çiler (G.T. O Başkanı Nail Çilerin rahmetli oğlu ) ve Sultan Bahar (Çayırova camiasının yakinen tanıdığı spor hocası) anısına organize edilen turnuva sonuçlandı.

GESKOOP  futbol turnuvasına Görtan Otomotiv, Evren reklam, Faz Otomotiv, Sönmez Kuyumculuk, Siyahi Turizm, Akademi OSGB, Özgür Yemek, Yüzyıl Hastanesi, Erçetin İnşaat, Mutlu Egzoz, KOSPDER, Cesur Ofset, Kadıoğlu Oto, Kenan Tekstil, S.T.L.Yapı, Fetih 1461, Oryo-Can, Buharaspor, Bafra Yapı takımları katıldı.Finali ise,Sönmez Kuyumculuk ile Eseroğlu Turizm oynadı. Şampiyonluğu Eseroğlu Turizm göğüsledi.

 

Maçın Hakemi Şabankaya. Sönmez  Kuyumculuğun Gollerini 3, Fikret(3) ve Gökhan (1)Gökhan atarken, Eseroğlu Turizmin Gollerini  4yılmaz (4), Yusuf (1) ve Ezer(1)  attı.    

Eseroğlu Turizm Oyuncuları:    Kerim, Oğuz,Sezer, Doğan, Yusuf, Yılmaz, Fazlı, Harun, Bülent, Fatih.                        Sönmez Kuyumculuk Oyuncuları: İlker, Yasin, Özür,Gökhan,Kayan,Yusuf,Fikret, İsmail, Savaş, Şevket, Serdar.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki