Gençlik Kolları, Şölene Hazırlanıyor!

18 Aralık 2014, Perşembe - 19:37

Geçtiğimiz aylarda büyük bir coşku ile  İlçe Başkanını seçen Ak Parti Çayırova teşkilatında sıra Ak gençlerde.

31 Ocak Cumartesi günü saat 18:00 de  Çayırova Belediyesi Kültür Salonu'nda gerçekleştirilecek  olan Ak Parti Çayırova Gençlik Kolları kongresi heyacanı şimdiden başladı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun önderliğinde  toplanan Ak gençler,  gece gündüz demeden delege hazırlığı  yapıyor. Kongreyi değerlendiren  İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun;

Aralık ayı içerisinde delege seçimlerimizi, Ocak ayı içerisinde İlçe kongrelerimizi ve Şubat ayı içerisinde ise genel merkezimiz tarafından belirlenecek bir tarihte İl Gençlik Kolları Başkanlığı Kongremizi tamamlayarak 2015 Genel Seçimlerinin hemen öncesinde yenilenme sürecimizi tamamlamış olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

KONGRELERİMİZ BAYRAM GÜNLERİMİZDİR

“Biz istişareye önem veren ve aldığı her kararda istişare kültürünü işleten bir partinin mensuplarıyız. Kongrelerimiz öncesi partimizi tüm kademeleri ile ve genel merkezimiz ile yapılacak olan istişareler sonucu ortak payda altında karar kılınan kardeşlerimiz ile birlikte kongre sürecimizi bir demokrasi şölenine dönüştürerek tamamlayacağımıza inanıyorum. AK Parti’de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin tüm parti üyesi genç kardeşlerimizin katılımları ile adeta bir şölen havasında gerçekleştirebilmek adına, ayrışmanın değil birleşmenin, kavganın değil sevginin hakim olacağı bir atmosferde yapabilmek adına bugün bu toplantı ile birlikte istişare ve çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz.” diye konuştu.

“KONGREMİZ  HAYIRLI OLSUN!”

AK Parti’de kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken Başkan Coşkun  son olarak, “Bizler AK Gençlik olarak, bize güvenen bir partide hizmet üretmekten gurur duyuyoruz. Bizler AK Gençlik olarak, yalnızca geleceğin değil bugünün de sahipleri ve siyasetçileri olarak görülen bir partide bulunmaktan mutluluk duyuyoruz . Kongre sürecimizin partimiz, ilçemiz, ilimiz, ülkemiz ve gençliğimiz adına hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki