Gebzeliler Kapadokya’da Buluştu

Gebze Dernekler Birliği tarafından organize edilen iki günlük Nevşehir çıkartması geziye katılanları oldukça memnun etti.
04 Haziran 2014, Çarşamba - 18:17

Gebze Dernekler Birliği tarafından organize edilen iki günlük Nevşehir çıkartması geziye katılanları oldukça memnun etti. Birlik Başkanı Mustafa Rençber “Birlik ve beraberliğimiz için bu tür organizasyonları önemsiyoruz” dedi. Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan iki günlük geziye Gebze’deki bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile gezi çağrısına kulak veren Gebzeli vatandaşlar katıldı. Nevşehir’in Kapadokya bölgesine giden Gebzeliler, sırasıyla Göreme ve Ürgüp ilçelerindeki dünya harikası manzaraları yakından görme şansı yakaladı.

 

DOĞA HARİKASI EŞSİZ MEKÂNLAR

Kapadokya’dan ayrılan grup, daha sonra Aksaray’a bağlı tabiat alanlarından Ihlara Vadisi’ne geçti. Dünyada eşi benzeri olmayan vadiyi gezen Gebzeliler, daha sonra Aksaray, Konya ve Ankara’ya sınırları dâhilinde olan Tuz Gölü’ne de giderek, doğa harikası gölde uzun bir süre zaman geçirdi.


 

KÜLTÜR GEZİLERİMİZ SÜRECEK

Geziye katılan herkes ile ayrı ayrı ilgilenen Gebze Dernekler Birliği Başkanı Mustafa Rençber, kendilerine bu imkânı sağlayan Belediye Başkanı Adnan Köşker’e teşekkürlerini sundu. Rençber, “Gebze’mizin gelişmesi adına son derece yararlı bulduğumuz kültür gezilerimiz sürecek. Gezilerimize destek veren Sayın Adnan Köşker’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gebze’mizin birlik ve beraberliğimiz açısından önemli bulduğumuz gezilerimizde tüm Gebzeli hemşerilerimizi görmekten mutluluk duyarız” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki