Gebzeliler demokrasi nöbetini sürdürüyor

Gebzeliler demokrasi nöbetini sürdürüyor
20 Temmuz 2016, Çarşamba - 15:34

Gebzeliler aileleriyle birlikte kent meydanında yerini alarak demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkmayı sürdürüyor. Gebzelilerle beraber her akşam kent meydanında demokrasi nöbetinde yerini alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Milletimiz her türlü şer odağının oyunlarını bozacak güçte, birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu en güzel şekilde her akşam kent meydanında bir kez daha gösteriyor” dedi.

Gebzeliler demokrasiye Gebze Kent Meydanı’nda sahip çıkmayı sürdürüyor. Yaşanan darbe girişiminin ardından yurdun dört bir yanında başlatılan demokrasi nöbetinde Gebzelilerde kent meydanını dolduruyor. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra her akşam il ve ilçe protokolünden katılımcıların daha hazır bulunduğu Gebze Kent Meydanı’nı adeta bir demokrasi meydanına dönüşüyor.

 

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen demokrasi nöbetine AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın yanı sıra Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İlçe Başkanı Hasan Soba, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekteri İbrahim Pehlivan, GTÜ Rektörü Haluk Görgün, il ve ilçe yöneticileri, siyasi partilerin temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katılarak destek verdi.

 

 

Gebzelilerin her türlü terör unsurları ve yapılanmalarına karşı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine birlik ve beraberlik içerisinde meydanlarda bir araya gelerek demokrasiye, milli iradeye sahip çıktığını vurgulayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzeli hemşerilerimiz demokrasiye ve iradesine sahip çıkıyor. Milletimiz her türlü şer odağının oyunlarını bozacak güçte, birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu en güzel şekilde göstermiş oldu. Rabbim birliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin. Milli irade için meydanlardaki nöbetimizi milletimizle birlikte tutmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki