Gebze Tapu Müdürlüğünde ATM sıkıntısı

Gebze Tapu Müdürlüğünde ATM sıkıntısı
12 Nisan 2016, Salı - 13:45

Her gün çok sayıda alım-Satım işleminin yapıldığı Gebze Tapu Müdürlüğünde harçların yatırıldığı ATM’nin yetersizliği vatandaşları çileden çıkartıyor. Vatandaşlar Tapu müdürlüğünün önüne en az bir ATM cihazının daha konulmasını istiyor.

VATANDAŞ SIRA YORGUNU

Her gün çok sayıda alım/satım işleminin yapıldığı Gebze Tapu müdürlüğünde işlem öncesi harçların yatırılacağı ATM’nin yetersiz olması ve işlemin saatler sürmesi vatandaşları çaresiz bırakırken işlemlerinde bir sonraki güne kalmasına sebep oluyor.

ATM ÖNÜNDE SÜREKLİ PARA YATIRMA KUYRUĞU VAR

Tapu işlemlerinin yapılmasından önce harcın yatırılması için gidilmesi gereken ATM’nin bir tane olması var olan ATM’nin de son derece yavaş çalışması 5 dakika sürecek olan işlemin saatler sonra bitirilmesine vesile oluyor.

EN AZ İKİ ATM CİHAZI LAZIM

Son derece yoğun bir faaliyetin bulunduğu Gebze Tapu müdürlüğü bünyesindeki görevlilerin canla başla çalıştığını söyleyen vatandaşlar “ Tapu müdürlüğündeki işlemler çok çabuk bitiyor ancak işlemlerin başlayabilmesi için tapu harçlarının yatırılması gereken ATM’nin bir tane olması onunda son derece yavaş çalışması iş gücü ve zaman kaybına sebep olmaktadır, Tapu müdürlüğünden ricamız bir an önce var olan makinanın yanına en az 2 adet daha ATM’nin konulmasıdır, o zaman vatandaşlar tapu işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlayacaklardır” diye konuştular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki