Gebze MHP iftarda buluşturdu

MHP Gebze İlçe Teşkilatı ve Aksesapağı Mahalle Teşkilatı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği Teşkilatın önünde gerçekleştirildi.
15 Temmuz 2014, Salı - 14:55

 Programa MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, ilçe yöneticileri, kadın kolları, MHP mahalle başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değindi. MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ise organizasyonun yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

EKMELEDDİN İHSANOĞLU’NA DESTEK

Cumartesi günü Ekmelettin İhsanoğlu’nun  Gebze’de olacağını kaydeden, Ünlü, “Cumhurbaşkanı adayımız Ekmelettin İhsanoğlu Cumartesi günü Saat 19.00’da Kent Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek bilgilendirmelerde bulunacak. Bu seçimlerde ülkemizin var olma ve yok olma mücadelesidir. Eğer Ekmelettin Bey diyenler birlik beraberlik ve cumhuriyet, Tayyip Erdoğan diyenler ise eyalet sistemini tercih edecek ise bu seçimler bizim için kader seçimidir. Onun için hepimiz geçen seçimlerde verdiğimiz mücadele gibi birlik ver beraberlik içinde sandıklara hâkim olarak bu seçimde Ekmelettin Bey’e herkes her tanıdığından oy istemelidir.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki