GEBZE CHP KADIN KOLLARI BAŞKANI İDDALI KONUŞTU

14 Aralık 2014, Pazar - 14:03

CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Birgül Belek atandı.

CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Birgül Belek, dün  CHP İlçe binasında toplantı düzenleyerek, yönetim kurulu üyelerini ve yeni görevinde yapacağı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Toplantıya CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar,CHP İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal ve partiler katıldı.

Toplantı ilk olarak konuşan CHP İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, Gebze’de ilçe kadın kolları yönetimin olduğunu fakat bir başkan olmadığını belirterek, “Kadınlar toplanarak bir isim üzerinde uzlaştılar ve ardından İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için Birgül Belek seçtiler. Ben Birgül hanıma ve yönetimine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

AKP İKDİDARINA SON VERECEĞİZ

CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Belek, kadın kolları başkanlığı görevinin kendisine verilmesinden dolayı büyük bir onur duyduğunu belirterek, “28 yıldır Gebze’de oturuyorum ve CHP üyesiyim. Bu görevi tüm CHP’li kadınlarla birlikte yapmak istiyorum. Hepimize sorumluluklar düşüyor. Bu sorumlulukları paylaşarak daha  başarılı olacağımıza inanıyorum. Gebze’deki tüm kadınları partimizde çalışmaya ve gerici AKP iktidarına son vermeye davet ediyorum” dedi.

YÖNETİM KURULU

Öte yandan CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Belek’in yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor: Zennure Çataltepe, Nezahat Boyraz, Solmaz Güliyen, Mergübe Güney, Gülüzar Şenol, Sevim Essiz, Süreyya Destegül, Sedef Dil.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki