Gebze Center' de Skandal

07 Ocak 2015, Çarşamba - 12:53

Gebze’nin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Gebze Center’da bulunan sinemada skandal görüntüler ortaya çıktı. Sinemadaki salonlar pislik içinde, tuvaletleri ise adeta bo…k götürüyor. Fotoğraf karelerini görenler ise,

‘Aslan yattığı yerden belli olur’ sözlerini kullanıyor.

CineMaxımum’un Gebze’deki şubesi resmen halk sağlığını hiçe sayıyor. Şikayette bulunan vatandaşlar deyim yerindeyse, “CineMaxımum’u bo..k götürüyor” dedirten bir tabloyla karşılaştıklarını söyledi.

 

2 AYDIR KAPALIYDI’ İDDASI

Gebzeli vatandaş yoğun çalışma temposundan vakit ayırarak gittiği CineMaxımum Gebze’de şoka uğradı. Yaptığımız araştırmalar sonrası bir sağlık skandalı ortaya çıktı. Edindiğimiz bilgilere göre sinemanın kendisine ait olan WC’deki pisuvarların iki aydır çalışmadığı belli oldu. Gebze şubesinin defalarca CineMaxımum merkez yönetimine konuyu rapor ettiği, merkez yönetiminin de ‘Bütçemiz yok, şuan yaptıramıyoruz’ cevabını verdiği iddia edildi.

 

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EL ATTI

Öte yandan vatandaşın şikâyetleri  üzerine Gebze Sağlık Müdürlüğü ekipleri sinema yönetimini arayarak uyarıda bulundu. “Hijyen kurallarını çiğneyen bu görüntü karşısında önlemlerinizi alın diyerek konuya el attı. Hergün binlerce ayda da yüz binlerce kişinin uğrak adresi olan, CineMaxımum Gebze’nin tuvalet arızasını iki aydır yaptırmaması günün olayı oldu. Gebze gibi önemli bir şehir adına büyük ayıp olarak görülen bu olay sonrası denetimler nasıl yapılıyor tartışması başladı. Aynı zamanda salonların temizliğinin de yapılmadığı gönderilen fotoğraflardan görüldü.

Kaynak: Yenigün

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki