Gebze Belediyesi Masa Tenisi’nde Süper Lige çıktı.

Kocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneği 1. Ligi’ni ikinci olarak bitiren Gebze Belediyesi masa tenisi takımı süper lige yükseldi. Gebze Belediyesi gelecek yıl Kocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneği Süper Ligi’nde mücadele edecek.
28 Nisan 2014, Pazartesi - 16:16

 

Gebze Belediyesi’ni gelecek yıl süper ligde temsil edecek olan masa tenisi takımını makamında kabul eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, antrenör Muhammed Coşkun, takım kaptanı Gökay Bahçekapılı ve diğer sporcuları tek tek kutladı. Kuruluşlar liginde alınan başarının tüm Gebze Belediyesi ailesini mutlu ettiğini ifade eden Başkan Köşker, aynı başarıyı gelecek yıl süper ligde de beklediğini söyledi.

BAŞARIYA BAŞKANIMIZIN DESTEĞİYLE ULAŞTIK

Takım kaptanı Gökay Bahçekapılı da, belediye başkanları Adnan Köşker’e takıma verdiği destek ve teşvikten dolayı teşekkür ederek, “Takım olarak bu başarıya sizlerin destek ve yardımlarıyla ulaştık. İnşallah önümüzdeki yıl süper ligde aynı performansı göstererek Gebze Belediyesi’ni en güzel şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.

Anrenörlüğünü Muhammed Coşkun’un yaptığı Gebze Belediyesi masa tenisi takımı Gökay Bahçekapılı, Ali Akyıldız, Barış Tatoğlu, Ömer Terzi, Necabettin Bektaş, M.Emin Gül ve Hasan Güler’den oluşuyor. Gebze Belediyesi kupasını 6 Haziran 2014’te yapılacak ödül töreninde alacak.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki