Fuar açılışına Zara geliyor

08 Mayıs 2015, Cuma - 22:14

Kocaeli Fuarı bu yıl 49’uncu kez kapılarını açacak. Bu yıl etkinliği belli olmayan fuarın açılışı Zara’nın konseri ve KOMEK’in sergisi ile yapılacak

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl tamamen devraldığı Kocaeli Kültür, Sanat ve Eğlence Fuarı 25 Mayıs’ta kapılarını açacak. Fuar, KOMEK’in 2014-2015 yılsonu sergisi ve Zara Konseri ile açılacak olan fuarın bu yıl programlarının nasıl olacağı ise henüz belli değil. Fuarın çalışıyla yapılacak olan KOMEK sergisinde 218 branşta 38 bin 646 kişinin yaptığı ürünler sergilenecek.

KOMEK SERGİSİ YAPILACAK
25 Mayıs’ta Pazartesi günü Güneş Sahnesi’nde Zara’nın konseri ile birlikte hem Kocaeli Kültür, Sanat ve Eğlence Fuarı’nın, hem de KOMEK’in 2014-2015 döneminde yapılan kurslarda elde edilen ürünlerin sergisi açılacak. KOMEK’te 218 branşta 38 bin 646 kişinin aldığı eğitimlerin ürünlerinin sergileneceği fuarın açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu katılacak. Sergide bazı eğitimlerin uygulamaları da yapılacak. Serginin açılışının ardından sanatçı Zara konser verecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki