Fizikmer engellileri bağrına bastı

Fizikmer 10-16 Mayıs engelliler haftası nedeniyle Gebze belediyesi kültür salonunda düzenlediği programla engelli bireylere verdiği değeri ortaya koydu.
13 Mayıs 2014, Salı - 18:36

Programda kısa bir konuşma yapan Fizikmer Genel müdürü Gürkan Akgün; Toplumun her kesiminin sağlıklı yaşaması adına Kendilerinin yoğun çalışmalarının olduğunu belirten Fizikmer genel müdürü Gürkan Akgün, “Bizim için esas olan bireydir” dedi. Engelli kardeşlerimizin fırsat verildikçe her işin üstesinden geldiğini sözlerine ekleyen Gürkan Tüm engelli bireylerimizin engelli haftasını kutluyor, hayat yolunda engelsiz günler geçirmenizi diliyorum” dedi.

Programda engelli çocukların şiir okumaları katılımcılara duygusal anlar yaşattı. Bir birinden güzel gösterilerin sergilendiği programda Türkiye’nin bir çok yerinden sportif faaliyetlerde derece elde etmiş engelli gençlerin katılımı salondaki gösteriyi izleyen vatandaşlar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. İşletme direktörü Serap Fasal’ın organizatörlüğünü üstlendiği programın sunuculuğunu öz verili çalışmalarıyla bilinen yönetim danışmanı Leyla Şeker ve pazarlama müdürü Mert Ekinci birlikte yaptılar Yönetim kurulu üyesi Dr Feyza Akgün, Programa katılan engelli bireylerle yakından ilgilenerek sorunlarını dinledi. Program plaket takdimi ile son buldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki