Fikret Bilici Güven Tazeledi

Fikret Bilici Güven Tazeledi
05 Haziran 2016, Pazar - 14:14

Çayırova Gümüşspor Derneği’nin Gerçekleşen Kongresinde Tek Liste Tek Aday İle 3’cü dönemdir Gümüşsporun Başkanlık Görevini Başarılı Bir Şekilde Sürdüren Fikret Bilici Yeniden Başkanlığa Seçildi. Gümüşspor Spor Üyelerinin Yoğun İlgi Gösterdiği Buluşmada Birlik Ve Beraberlik Mesajları Verildi.

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR KONGREDE BULUŞTU

Saygı Duruşu, İstiklal Marşı, Açılış Konuşması,ile başlayan kongrede başkan ve yeni yönetim kongrede oy birliği ile kabul edildi. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Gümüşsporun Başkanı Fikret Bilici, yaptığı açılış konuşmasında üç dönemdir Gümüşsporun başarısı için yönetim ile birlikte gençlerimizi spor ile buluşturuyoruz diyerek sözlerine şöyle devam etti

Bilici,  yeniden başkanlık görevini bana layık gören tüm hemşerilerime ve kongrede bizleri yalnız bırakmayan dostlarıma ayrıca teşekkürlerimi sunarım dedi.

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPORDA YENİ YÖNETİM:

Çayırova Gümüşspor Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Fikret Bilici başkanlığındaki yönetimi Orhan Keskin, Mehmet Pala, Adem Çelik, Macit Kılıç, Engin Keskin, Hayati Sevindik, Kadir Çelik, Osman Keskin ile oluştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki