Fikir duvarı Gebze'de

16 Şubat 2015, Pazartesi - 23:59

“Gençler Ne İstiyor” adlı fikir duvarı çalışmasını ilk olarak Arapçeşme Mahallesinde hayata geçiren Saadet Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras, bu çalışmayı Gebze’de tüm mahallelerde yapacaklarını söyledi.

 

Arapçeşme Mahallesi İlyasbey Meydanında gerçekleştirilen “Fikir Duvarı” çalışmasının çok verimli geçtiğini ifade eden Saadet Partisi Gebze Gebçlik Kolları Başkanı Sinan Aras, amaçlarının gençlerin taleplerinin ve isteklerinin neler olduğunu öğrenmek olduğunu ifade etti.

 

“21-22 ŞUBATTA KENT MEYDANINDAYIZ ”

Türkiye çapında başlatılan “Fikir Duvarı” çalışmasının Gebze’deki ilk ayağını Arapçeşme Mahallesinde gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Aras, “Gençliğe yönelik çalışmaları artırarak devam ettireceğiz. Bunun en büyük örneğini Gebze için başlattığımız Fikir Duvarında başlattık. Bu anlamda çalışmalarımız artarak devam edecektir. Arapçeşme Mahalesinde gerçekleştirdiğimiz Fikir Duvarı çalışmasına gençlerimizden beklentimizin üstünde bir rağbet oldu. İki gün boyunca açık kalan duvarımıza on bine yakın fikir yazıldı. Yazılan fikirleri programlar bittikten sonra bir kitap haline getirip Genel Merkezimize göndereceğiz. Şimdi ikinci çalışmamızı 21-22 Şubat tarihlerinde Gebze Kent Meydanında yapmayı planlıyoruz.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki