Evinize her an hatip gelebilir

01 Nisan 2015, Çarşamba - 10:54

 

 

AK Parti İl Kadın Kolları’nın “Evden Gönüle, Gönülden Eve” projesiyle her gün 12 ilçede 500 kadın ev ziyaretleri yapacak. Ziyaretlerde eğitilecek olan yaklaşık 90 hatip de yer alacak

 

 AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığına seçildikten sonra çalışmalarını hızlandıran İl kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek, seçim sürecinde yeni bir proje ile vatandaşa gidecek. “Evden Gönüle, Gönülden Eve” projesiyle her gün 100 eve gireceklerini söyleyen Zeybek, eğitilecek olan yaklaşık 90 hatip ile birlikte bu programı gerçekleştireceklerini kaydetti. Seçim sürecinde her gün en az 500 kadın ev çalışması yapacak.

 

5 KİŞİLİK EKİPLER OLACAK
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek, 14 Mart’a yapılan İl Kadın Kolları seçiminin ardından hızlı bir şekilde çalışmaları başlattıklarını belirtti. Özellikle kadın kollarında başlattıkları hatip eğitiminde yaklaşık 90 kadının eğitileceğini belirten Zeybek, eğitilen hatiplerin en az 5 kadın kolları üyesi ile birlikte her gün 12 ilçede en az 100 eve gireceğini söyledi. Seçim sürecinde her gün en az 500 kadının bu çalışma kapsamında evlerin kapısını çalarak kadınlara gideceğini söyleyen Zeybek, “bu çalışma ile hükümetimizin kadınlara yönelik yaptığı çalışmalar tek tek anlatılacak” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki