ESNAFTAN TARHANA SICAK KARŞILAMA

29 Nisan 2015, Çarşamba - 08:50

 

 CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaretinde Başkan Faruk Demir’den küçük esnafın sorunlarını dinledi.

Seçim çalışmalarına İzmit’te devam eden Tahsin Tarhan, kendisi gibi Milletvekili Adayı Kemal Nişancı, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte esnaf ve sanayi erbabını gezdi. Vatandaşlarla sohbet edip, sorun ve çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunan Tarhan küçük büyük herkesin sevgisiyle karşılaştı.

En Büyük sorun AVM’ler

Sabahın erken saatlerinde çalışmalarına başlayan Tahsin Tarhan gün boyunca oturduğu, tokalaştığı, ziyaret ettiği her vatandaşa, işsizi, yoksulu, borçlusu olmayan bir Türkiye’nin CHP iktidarı ile geleceğini anlatıyor. CHP’li milletvekili adayı, İzmit’te ki saha çalışmaları dışında, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini de ziyaret etti. Başkan Faruk Demir, küçük esnafın en büyük sorununun alışveriş merkezileri olduğunu, haftada bir kapanması gerektiğini anlattı. Esnafın durumunu çok iyi bildiğini söyleyen Tarhan ise, “ AVM’ler haftada bir kapanmalı hatta şehir dışlarına alınmalı.” dedi. Başkan Demir CHP’li Tarhan’dan milletvekili olması halinde yüksek kredi faizlerinin esnafın belini büktüğünü meclisten duyurmasını istedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki