Esnaflardan Kar Altında Kahvaltı Keyfi

Bu Haftaki Esnaflar Kahvaltı Programını Fatih Emlak Yönetim Kurulu Üyesi Genç İş Adamı Musa Günay Öncülüğünde Çayırova’nın Gözde Mekânı Olan Gülnazın Mutfağın ’da Gerçekleşen 2015 Yılının İlk Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler.
08 Ocak 2015, Perşembe - 13:23

Çayırovalı esnaflar tarafından her hafta Perşembe sabahları gerçekleşen kahvaltı programında günün stresini hep birlikte atmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar. Oldukça renkli karelerin yaşandı “Esnaflar Örnek Buluşma” programını bu haftaki kahvaltıyı Çayırovanın sevilen siması iş adamı Fatih Emlak yönetim kurulu üyesi Musa Günay tarafından organize edildi.

 

 

Kahvaltı programına katılan esnaf arkadaşları ile yakından ilgilenen Çayırovanın her kesim tarafından sevilen siması Günay, herkesin takdirini topladı. Yoğun yağan kar’a rağmen esnaflar kahvaltı programına ilgi gösterdiler programda esnaflar kendilerini tanıtarak yapacakları ortak adımlar ilgili birlikte hareket edeceklerini belirttiler.

 

Çok sayıda Çayırova’da Faaliyet gösteren Esnafların buluştuğu programa Çayırova Talebe yurdunun tanınmış siması Asım Köle Hoca tarafından okunan dualar ile kahvaltı programı gerçekleşti. Esnafların sorunlarının da konuşulduğu kahvaltı programında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki