Esnaflar Başkan Demirciyi Ağırladı

11 Aralık 2014, Perşembe - 16:31

 

Bu Haftaki Esnaflar Kahvaltı Programını Öz Çayırova Et Yönetim Kurulu Üyesi Genç İş Adamı Murat Siner Öncülüğünde Çayırova’nın Yeni Gözde Mekânı Olan Fırından Cafe Restoran’da gerçekleştirdi

Gerçekleşen Kahvaltı Programında Bir Araya Geldiler.

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova tapu Müdürü Hasan Bulut’da katıldılar. Çayırovalı esnaflar tarafından her hafta Perşembe sabahları gerçekleşen kahvaltı programında günün stresini hep birlikte atmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar. Oldukça renkli karelerin yaşandı “Esnaflar Örnek Buluşma” programını bu haftaki kahvaltıyı Çayırovanın sevilen siması genç iş adamı Murat Siner tarafından organize edildi.

Başkan Demirci Kahvaltıda Müjdeyi Verdi

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci Kahvaltı programında yaptığı konuşmasında ilçeye yapılacak Otogar ile Çayırova girişine yapılacak olan Kent girişi projelerin müjdesini Çayırova halkı ile paylaştı. Bundan sonra yapılacak bu etkinliklerde birlikte hareket edeceklerini ilçede yaşanan sıkıntılarını hep birlikte çözeceklerini belirtti. Yaşanan imar sıkıntıları ile ilgili yaptığımız projeyi hayata geçiriyoruz müjdesini ilçede müteahhitlik yapan iş adamları ile paylaştı. Esnafların yaşadığı sorunları dinleyen Başkan Demirci bire bir cevap vererek artık Kocaeli ilçeleri arasında Çayırova ilçesini hep birlikte Şaha kaldıracağız dedi. Çayırova belediyesine gelen vatandaşımız ile birlikte keyif çayı içeceğiz ortak hareket edeceklerini dile getirdi.

 Ayrıca kahvaltı programında beni davet ederek birlikte sizlerle olduğumuz için emeği geçen herkese teşekkürlerini sunuyorum “Artık bu kadar yeter iş zamanı diyerek sözlerini noktaladı” Kahvaltı programına katılan esnaf arkadaşları ile yakından ilgilenen Çayırovanın her kesim tarafından sevilen siması Siner, herkesin taktirini topladı. Çok sayıda Çayırova’da Faaliyet gösteren Esnafların buluştuğu programa Çayırova Talebe yurdunun tanınmış siması Asım Köle Hoca tarafından okunan dualar ile kahvaltı programı gerçekleşti. Esnafların sorunlarının da konuşulduğu kahvaltı programında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki