ESNAFIN UMUDU BAYRAM

10 Eylül 2015, Perşembe - 14:34

Piyasalarda yaşanan tedirginlerden dolayı işleri olumsuz yönde etkilenen Çayırova esnafı, işlerinin az da olsa hareketlenmesi için umudunu Kurban Bayramına bağladı.

Türkiye'de ekonomik anlamda yaşanan iktidarsızlıktan en çok etkilenen kesimlerden biri de esnaf oldu. Yaşanan krizden dolayı iş yapamaz hale gelen Çayırova esnafı, umudunu Kurban Bayramına bağladı. Neredeyse her gün açtıkları dükkânlarını siftah dahi yapamadan kapatmak zorunda kaldıklarını söyleyen esnaf, piyasalarda yaşanan durgunluk yüzünden kira masraflarını dahi çıkaramadıklarını ve böyle devam ederse iflasın eşiğine geleceklerine işaret etti. Tek umudunu Kurban Bayramına bağlayan esnaf, piyasa genelinde yaşanan durgunluğun az da olsa önümüzdeki zamanda yerini hareketli günlere bırakmasını umut ediyor.

“ESNAF ÜLKEDE BARIŞ VE İSTİKRAR İSTİYOR”

Piyasaların durgunluğu işlerinde durma noktasına gelmiştir diyen yaşanan durgunluğun bir an önce bitmesini söyleyen Çayırovalı esnaflar, “Millet tedirgin. Piyasada yaprak bile kıpırdamıyor, işlerimizi çok düşürdü. Piyasa durgun, halk tedirgin, her yerde huzursuzluk hakim durumda. Bunlar olunca haliyle bizlerin de işleri olumsuz yönde etkileniyoruz. Kiramızı dahi çıkaramaz duruma geldik. Şuanda bizlerin umudu ve beklentimiz önümüzdeki Kurban Bayramıdır.” dediler. Ayrıca yaklaşan seçimlerde Çayırovalı esnaflar ülkemize istikrar gelmesi için tercihimiz ülkemizde barış ve istikrar itiyoruz diye belirttiler. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki