Esnaf Odası Kurul toplantısı gerçekleşti

01 Ekim 2015, Perşembe - 13:27

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB ) 2015 yılı Başkanlar Kurulu toplantısını Marifet Kebap Salonu’nda gerçekleştirdi.

Marifet Kebap Salon’unda gerçekleşen Başkanlar Kurulu toplantısına Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan vekili Kadir Durmuş, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Gödek ve 30 Oda Başkanı katıldı.Toplantıda konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan vekili Kadir Durmuş, “Bu gün bu toplantıyı sadece yasal bir zorunluluk olarak yapabiliriz, ancak şu bir gerçek ki siz değerli başkanların sık sık toplanarak büyük fikirler ve çözümler geliştirmeniz, esnafımızı ve sanatkarımızı rahatlatacak bir anlayış sergilemeniz çok önemlidir” dedi.

ESNAFIMIZIN BİRÇOK SIKINTISI VAR
Esnaflarımızın bir çok sıkıntısı var diyen Durmuş, “Bizler bu makamlarda bu sıkıntılara çözüm bulmak için çalışmakla da görevliysek gelin bu toplantımızı fikirlerimizi konuştuğumuz bir şekilde gerçekleştirelim. Esnafımız için fayda, bir değer üretelim. Ekonomik krizleri inat iş üretelim” dedi. Daha sonra Oda başkanları, Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan vekili Kadir Durmuş ve Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Ahmet Gödek sıkıntıların çözümü için fikir alışverişinde bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki