Eski Ülkü Ocakları Başkanı’ndan Devlet Bahçeli Açıklaması

Eski Ülkü Ocakları Başkanı’ndan Devlet Bahçeli Açıklaması
21 Ağustos 2016, Pazar - 00:38

Eski Ülkü Ocakları Başkanı ve MHP Genel Başkana yakın isimlerden olan Okan Ertorun, başarısız darbe girişimi sonrasında başlatılan FETÖ operasyonlarının hızla devam ettiği dönemde gazetemize önemli açıklamalarda bulundu.
 
İşte Ertorun’un Gündeme Bomba Gibi Düşecek Açıklaması:
 
15 Temmuz’un Ardında Kalan Tek Kelime Haklıydın Liderim En çok konuşan Cemaat Paralel ilişkisini, devlette ve tüm kamu kuruluşlarında kadrolaşan Fethullahçı örgütünün yapısını ve tehlikeyi Dr.Devlet Bahçeli 2011 yılında belirtmiş ama hem hakarete hem Star Gazetesi tarafından iğrenç ithamlara maruz kalmıştı.
Şahsımda Üsküdar Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptığım o günlerde Star gazetesi Sayın Liderimiz hakkındaki haberinden sonra Star gazetesine saldırı olayından gözaltına alınmış ve üç gün göz altında tutulduktan sonra serbest bırakılmıştım. Ama tutuklanan arkadaşlarım ve büyüklerim için destek için gittiğim Devlet Güvenlik Mahkemesinin önünde polis tarafından atılan gaz bombası tarafından gözüm kapandı ve tedavi gördüm. İşte o gün biz Fetö örgütü ve polisleriyle tanıştık. İşte o gün Milliyetçi Hareket Partisini ve Liderimizi hedef alan Fetöcü Medya bugüne geldiğimizde de Milliyetçi Hareket Partisi’ni karıştırmak ve kaos yaratmak için Meral Akşener’i Partinin Lideri gibi gösterip tüm Ülkücü ve Türk Milliyetçisi Türk-İslam geleneği dışında teamülle ile yıpratma politikası içine girdiler. Ama herşey 15 Temmuz akşamı Liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli Beyin Ülkemize, Demokrasiye seçilmiş hükümete desteğini açıklayan o açıklamasıyla değişti. Devlet Bahçeli darbe kalkışmasının kaderini değiştiren Lider olarak tarihe geçti. Bugün bütün Cuma Namazı hutbelerinde Liderimizin ömrüne dualar edildi. Hayattayken kıymeti bilinen Devlet adamıdır; Liderimiz Sayın Dr.Devlet Bahçeli. 15 Temmuz ardından hem Devletine hem Milletin İradesine sahip çıkan; Şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerini Hainlerden ayıran ve Ordumuza sahip çıkan Büyük Devlet adamı Bilge Lider Sayın Dr.Devlet Bahçeli 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki