ES DÜRÜM’DEN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Çayırova’da Hizmete Giren Firma Sahipleri Genç İş Adamları Ekrem Çoban ve Sezai Demir Tarafından Hizmete Giren Es Dürüm ’ün Açılışı Muhteşem Oldu.
19 Ocak 2015, Pazartesi - 17:10

Özlediğiniz Lezzet Es Dürümde

Açılışa Kocaeli AK Parti Milletvekili M. Ali Okur, Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci Kocaeli Şebinkarahisar Derneği Başkan yardımcısı Hisar Asansör Yönetim kurulu Başkanı Zafer Öztürk ve çok sayıda dost ve sevenleri muhteşem açılışta hazır bulundular.

Lezzetin Kapısını Es Dürüm İle Aralayın

Yeni hizmete giren Firma Sahipleri Genç İş Adamları Ekrem Çoban ve Sezai Demir gazetemize yaptıkları açıklamada; ES Dürüm “Lezzetin Adresi” sloganı ile 2015 yılına merhaba dedi, Nefis usta ellerde hazırlanan Adana kebabı, Kuzu şiş, Tavuk şiş, Urfa, Ciğer, Köfte Kanat, Sucuk ekmek, çeşitleri ile Çayırovaya lezzetin durağını açtıklarını belirttiler. Ev ve İş yerlerine paket servisi ile müşteri memnuniyetini on planda tutarak. A. Haydar Efendi Caddesi No. 42 (Demirler Petrol İçi) hizmete girmiştir. Alo paket (0262) 743 60 28 telinden ulaşabilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak hizmete giren Es Dürüm sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı olsun bol kazanç dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki