Erzurumlular’dan Karabacak'a Tam Destek

Erzurum Yolboyu Köyü’nde dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği programa Erzurumlu olan Başkan Yardımcısı Seyfettin Ağtaş’ın yanısıra Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Gencay Yıldıztekin ve bir önceki seçimde Ak Parti’den Aday Adayı olan Ünsal Akçay katılarak Başkan Karabacak’a dernek üyelerinden destek istediler.
04 Mart 2014, Salı - 13:22

ERZURUM KARDEŞ ŞEHRİMİZ

Dernek üyelerine seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Karabacak, gittikleri her ortamda halkın büyük teveccühüyle karşılaştıklarını ifade ederek, “bu sürede Erzurum İl Derneği başta olmak üzerek bir çok Erzurum ilçe ve köy derneğine de ziyaretlerde bulunduk. Sağ olsunlar Erzurumlu kardeşlerimiz bizi en iyi şekilde ağırlayarak desteklerini bildirdiler.Bizlerde özü bir ,sözü bir ,mert insanlar olarak bildiğimiz Dadaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.Bildiğiniz gibi Kardeş şehrimiz Şenkaya ile de resmi olarak ikili ilişkilerimiz devam ediyor.Yeni dönemde de hep birlikte güzel projelere imza atacağız.” diyerek yeni dönem projeleriyle ilgili bilgilendirmede bulundu.

YILDIZTEKİN’DEN BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

Programda söz alan Ak Parti Darıca Belediye Başkan Aday Adayı Gencay Yıldıztekin’de 30 Mart Yerel Seçimleri’nde Erzurumlulardan Ak Parti’ye ve Şükrü Karabacak’a destek isteyerek sözlerini şöyle sürdürdü. ”İlçemizde bildiğiniz gibi demokratik bir oramda aday adaylığı süreci yaşadık. Bu süreçte bütün aday adayı arkadaşlarımız ilkeli bir şekilde aday olma adına çalışmalarını sürdürdü. Adaylık sonuçta Şükrü Bey’e nasip oldu. Bizler bu saatten sonra ülkemizde ve ilçemizdeki istikrarın devamı adına partimize ve başkan adayımıza destek olmalıyız. Gün birlik ve beraberlik günüdür.” diyerek Erzurumlulardan Ak Parti’ye destek istedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki