ERTUĞRUL KURDOĞLUNDAN MEZUNİYET SEVİNCİ

12 Haziran 2015, Cuma - 20:55

Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi 4. Mezunlarını düzenlediği görkemli törenle uğurladı. Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi okul bahçesinde yapılan törene İlçe Milli Eğitim Müdür Şener DOĞAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Köksal TURAN, Okul Müdürleri ve mezun öğrenci velileri katıldı.

Açılış konuşmasında Okul Müdürü Ekrem İBİŞ mezun olan öğrencilerin coşku ve heyecanını paylaşarak onları tebrik etti. Velilere de evlatlarını bizlere emanet ettikleri için teşekkür eden Ekrem İBİŞ “öğrenciler hangi meslek sahibi olurlarsa olsunlar, yapacakları işin başında iyi, ahlaklı, erdemli özelliklere sahip olmasını belirterek ahlak ve maneviyatlı milli ve manevi değerlere sahip nesiller yetiştirme gayretinde olduklarını ve bunu da burada görmenin sevincini tüm  EKAL ailesi olarak  yaşadıklarını belirterek konuşmasını bitirdi.”

Mezuniyet coşkusunu aileleri ve öğretmenleri ile hep birlikte yaşayan öğrenciler ayrılığın verdiği hüznün yanında lise eğitimlerini başarıyla tamamlamanın sevincini yaşadılar. Okul birincisi Mevlüde KÖK devir teslim töreninde bayrak ve flamayı 11. Sınıf okul birincisi Gamze TOYGAR’a emanet ederken duygusal anlar yaşandı.  Programın sonlarına doğru okulun dönem mezunlarından oluşan müzik ekibinin eşliği ile okul aile birliğinin hazırladığı ikram ve resim çekimleri ile program sona erdi.

Öğrenciler, öğretmenler, veliler ve okul idaresi ile güzel bir aile tablosu sergileyen Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesinin bu mutlu ve gururlu gününde yanlarında bulunmaktan gurur duyuyor; başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki