Eroğlu: 2019'da 3 seçim yapılacak

24 Ocak 2016, Pazar - 13:36

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun kent temaslarının son durağında AKP İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Kocaeli temaslarının son durağında AKP İl Başkanlığını ziyaret etti. Antikkapı’dan Bakan Eroğlu Koordinasyon toplantısı sonrasında bir saat gecikmeli olarak AKP İl binasına geldi. Bakan Eroğlu, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile başkanlık makam odasında kısa bir görüşme sonrasında toplantı salonuna geçti.  Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, KBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve partililer AKP İl binasına geldiler.

KENTE DEĞER KATIYOR

İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “Bakanımız kentimizde sabahından bu saatine kadar görüşmelerde bulunmuştur. Yapılan çalışmaların özelliğine bakıldığı zaman kente değer katmaktadır. 2001 yılından bu yana birlik ve beraberliğin merkezi olmuştur. Her zaman teşkilatlarımız bir arada olmuştur. Ülkenin her yerinde adımızı başarılı bir şekilde temsil edilmektedir” dedi. 

1 KASIM MİLAD OLDU

Orman ve Su İşleri Başkanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu “Seçim döneminde Kocaeli destan yazmıştır. Ülkemiz ayakta ise sizlere teşekkür etmek gerekiyor. Teşkilatlarımız çok iyi bir çalışma dönemi geçirmiştir. Kadın ve gençlik kolları can siperhane çalışmışlardır. 1 Kasım seçimleri ülkemiz için milad olmuştur. Milletimiz ferasetini göstermiştir. Burada acil çözülmesi gereken konular olduğu için buraya geldik” ifadelerini kullandı.

HORTUMLAR KESİLDİ

AKP farkını göstermiştir diyen Bakan Eroğlu “İSU Genel Müdürlüğü’nden DSİ Genel Müdürlüğü’ne geçtim. Göletler 18-20 ayda tamamlanmaktadır. Araplar yaşanan bu duruma şaşırmaktadır. Yuvacık Barajında ki rezaleti herkes bilmektedir. AKP döneminde muazzam işler başarılmaktadır. Ülke genelinde toplanan verginin yüzde 86 para faiz lobisi tarafından hortumlanıyordu. Cumhurbaşkanımız, Başbakan olduğu dönemde bu hortumları kesmiştir” şeklinde konuştu.       

ŞEHİDİMİZ VAR

Belirlenen hedeflere ilerlemekteyiz diyen Eroğlu “Son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar mücadelemiz devam edecektir. Şehitlerimize Allah rahmet diliyorum. Kocaeli’den bir şehit vardır. Şehitlerimiz ölü değildirler. Onlar makamların en yücesine gitmektedirler. Burada yapılması gereken işleri koordinasyon toplantısında masaya yatırdık. Mesire alanlarının nereye yapılacağı kararları alındı” dedi.

2019 YILINDA ÜÇ SEÇİM

Yüzde 49.5 oyla tek başına iktidar olduk diyen Bakan Eroğlu “Bizim kavgayla işimiz yoktur. Herkesi kucaklıyoruz. Gece gündüz çalışıyoruz. 2019 yılı uzak değildir. Bir yıl geride kalmıştır. 2018 yılının sonunda seçim çalışmaları başlar. Genel, yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacaktır. 2023 hedefleri bu zamana kadar oturmuş olması gerekiyor. Türkiye yıldır küresel bir güç olacaktır. Ülkemizde ki seçim sonuçlarına Türki Cumhuriyetleri ve İslam Coğrafyası ülkeleri bakmaktadırlar” açıklamasında bulundu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki