ERBAKAN SEVGİSİ KALBİMİZDE YAŞAYACAK

15 Mart 2015, Pazar - 01:45

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı, Her Yıl Geleneksel Olarak Tüm Türkiye Ve Dünyanın Çeşitli Ülkelerinde Düzenlenen ‘’Erbakan Haftası’’ Etkinlikleri Kapsamında Çayırova’da Bir Program Düzenlendi programa Saadet partisi genel başkan yardımcısı Birol Aydın’da katıldı.

Çayırova belediye kültür salonunda gerçekleşen programda Saygı duruşu, İstiklal Marşı, Kuran’ı Tilavet, Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hayatı Slayt gösterimi, Açılış konuşmaları ile gerçekleşti.

Erbakan Haftası olarak gerçekleşen programa Saadet partisi genel başkan yardımcısı Birol Aydın, Çayırova Saadet parti ilçe başkanı İlhami Bayrak ve yönetimi, Çayırova Saadet partisi belediye meclis üyeleri Ali Uçar, M. Necati Kaya, Zeki Özçelik, Gebze Saadet parti başkanı Nurettin Çelik, STK başkanları ve çok sayıda partililer programda yerlerini aldılar.

Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının yıl dönümünde Türkiye başta olmak üzere dünyada yüzlerce program ve etkinlikle anıldı. Her yıl değişik bir konunun işlendiği bu programlarda bu yıl ‘’ERBAKAN ve D8 İslam Birliği’’ anlatıldı. 

Erbakan haftası dolayısı ile gerçekleşen programda yapılan konuşmalarda Merhum Erbakan hocamız son yüzyılın en önemli devlet ve siyaset adamıdır” Erbakan’ın ülke siyasetinde yeni bir çığır açtığının altını çizerek, “Ülke siyasetinde yeni bir çığır açmış, ‘Hakkı üstün tutan’ bir anlayışı savunarak, ‘kuvveti üstün tutan’ zihniyetlere karşı ömrü boyunca ve bütün gücüyle mücadele etmiştir. Emperyalist, küresel ırkçı zihniyetlerin emellerini deşifre etmiştir, oyunlarını bozmuştur. Devlet adamı olarak; ülkemize çok önemli hizmetler ortaya koymuş, İslam dünyasına, dünyadaki diğer mağdur ve mazlum toplumlara model ortaya koymuştur. Vefatında milyonların duasını alarak Hakk’a yürümüştür dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki