ERBAKAN ÖZELLERİYLE BUGÜN ANILIYOR

ERBAKAN ÖZELLERİYLE BUGÜN ANILIYOR
26 Şubat 2016, Cuma - 23:56

 

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığının Erbakan Haftası etkinlikleri kapsamında icra edeceği ‘’ERBAKAN’IN ÖZELLERİ’’ konulu anma programı yarın saat: 19.26’ da Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezinde.

SAAT 19.26’DA BAŞLAYACAK

Erbakan Haftası Etkinleri kapsamında yapılacak olan program Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın doğum günü olan 29 Ekim 1926 tarihinin simgesi olarak saat 19.26’da başlayacak.

ERBAKAN’IN ÖZELLERİ

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın düzenlendiği programa Merhum Erbakan’ın 40 yıllık yol arkadaşları katılıyor. Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Özel Kalemi Müdürü Mehmet Karaman, Özel Kalem Müdür Yrd. İbrahim Titiz ve Özel Koruma Müdürü Osman Akgün, ‘’Erbakan Hoca’nın günlük yaşamı nasıldı, D-8 nasıl kuruldu, Çeçenistan Bosna Hersek Savaşı’na destekleri? , Başbakanlıktaki ilk anıları? , Gazeteleri nasıl olurdu? , Güneydoğu Meselesine Bakışı? Gibi daha birçok soruyu cevaplandıracak ve Erbakan’ın bilinmeyen yönlerine değinecekler.

KOCAELİ SAADET’TEN DAVET VAR

‘’Erbakan’ı Anma ve Anlama’’ programıyla alakalı açıklama yapan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yrd. Ahmet Özen, Saadet Partisi Kocaeli olarak, inancımız gereği onu hayırla yâd etmek, örnekliğini nesillere nakşetmek ve insanlığın saadetini temin etmek üzere başlatılan çalışmaları hedefine ulaştırmak üzere beş yıldan beri Hocamızın vefat yıldönümü münasebetiyle programlar düzenlenmekteyiz. Özetle ifade edecek olursak Hocamızı anma programlarından maksadımız, onu anlamak ve anlaştırmaktır. Şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki