ERBAKAN DARICALILARLA BULUŞTU

Geçtiğimiz hafta sonu Saadet Partisi Darıca ilçe Teşkilatı Karargâh Başkanlığı tarafından düzenlenen Sevgi Yürüyüşüne katılım sağlayan Dr. Fatih ERBAKAN' ı coşkulu kalabalık sevgi gösterileriyle karşıladı.
25 Mart 2014, Salı - 13:53

Darıca mezarlık altı Ayşe Hatunlar Camii önünden başlayarak Darıca Çınar Altına kadar devam eden yürüyüşte Saadet Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Yener DURSUN ve Meclis Üyesi Adayları da ERBAKAN' la beraber yürüdüler. Ayrıca Kartepe Belediye Başkan Adayı Mehmet ARAS' ta davetliler arasında Fatih ERBAKAN' la birlikte katılım sağlamışlardır.Karanfil çiçekleri dağıtılarak devam eden yürüyüş esnasında Dr. Fatih Erbakan'a ve Başkan adayı Yener Dursun' a karşı Darıca Halkı ve Esnafı teveccüh gösterip, sevgiyle karşılayarak alkış tuttular.

BIRAKTIĞIMIZ YERDEN BAŞLAYACAĞIZ

                Sevgi yürüyüşüyle Darıca Sokaklarında coşkulu kalabalığın Darıca Çınar altına ulaşmasıyla heyecanları ikiye katlanarak devam eden program açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Adayı Yener DURSUN Darıca Halkına göstermiş oldukları sevgi ve muhabbetten ötürü şükranlarını sundu. Yener DURSUN konuşmasında şunlara yer verdi, "Darıca da Milli Görüş ruhu ve coşkusu mitinglerini eskiden burada bu meydanda dört caddeden akın akın gelerek yapardı. Bugün de yine aynı o ruh ve coşkuyla bu meydanı doldurduk. Bıraktığımız yerden başlayacağız ve Darıcayı hak ettiği yere sizlerin desteğiyle ulaştıracağız." dedi.  

DARICA' da ZİHNİYET KAZANACAK

                Programda konuşma sırası Dr. Fatih ERBAKAN' a geldiğinde, kendisine karşı Darıca Halkının büyük bir coşku ve sevgi gösterileri oldu. ERBAKAN konuşmasına başlamadan önce Yener Dursun' a ve ekibine Darıca Halkıyla buluşmasına vesilen olan bu programı tertip ettiklerinden dolayı teşekkürlerini bildirerek şöyle devam etti. " Milli Görüş Zihniyeti; 1970'li yıllarda Türkiye'de  en zor şartlar altında Cumhuriyet tarihinde ilk defa büyük sanayi hamlesini  yaparak başlamış ve devam etmiştir. Bu hususta Darıca'da yapılacak olan seçimlerde Milli Görüşün temsilcisi Saadet Partisinden aday olan Yener Dursun' a oylarınızı vererek bu zihniyeti seçmiş olursunuz. Milli Görüş' ün gözbebeği, kalesi ve adeta merkezi olan Kocaelimizin çok büyük öneme sahip ilçelerinden birisi olan Darıcamızda Milli Görüş zihniyetiyle beraber hak ettiği yere ulaşacaktır Allah' ın izniyle. 30 Martta Darıcalılar olarak oy kullanacaksınız ve bu oylarla çok önemli bir seçim yapmış olacaksınız. 30 martta hem belediye başkanımızı seçmiş olacağız, bir yerel seçim yapıyoruz hem de aynı zamanda vereceğimiz oylarla, merkezi iktidarın bugüne kadar yapmış oldukları yanlış icraatlara, tahribata ve çok sayıda yapılan yanlış uygulamalara da bir dur demek, merkezi iktidarı uyarmak için de oy kullanmış olacaksınız. 30 martta vereceğimiz oylarla Türkiyemiz de doğru bir istikamet seçebilmek için Darıcamızın, Kocaelimizin ve Türkiyenin layık olduğu, hak ettiği ve özlediği hizmeti alabilmek için elbette ki bugüne kadar olduğu gibi bu seçimde de oylarımızı Milli Görüş'te buluşturmamız gerekir." dedi.

Programın sonunda Başkan Adayı Yener DURSUN öncelikle Dr. Fatih ERBAKAN' a, beraberinde gelen Mehmet ARAS' a, tüm katılım sağlayan herkese ve özellikle Darıca Halkına teşekkürlerini sunarak,    İstasyon Caddesi, Mehmet Zahit Kotku Parkında 28 Mart Cuma günü yapılacak olan mitinge davet etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki