ENSAR ACAR’DAN ÖRNEK TAVIR

Çakır’ın bu çağrısı büyük yankı bulurken, Gebzespor’da takım kaptanlığı ve teknik adamlıkta yapan, en çok alacağı isimler arasında yer alan Ensar Acar ilk adımı attı.
10 Temmuz 2014, Perşembe - 12:15

İlker Çakır’ı makamında ziyaret eden Acar, ön görülen muavakatnameye imza atarak, alacağını ilk erteleyen isim oldu. Acar, “20’nci Basın Turnuvası’nda tanıma ve gözlemleme imkanı bulduğum sayın İlker Çakır’ın bu işte başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Gebzespor için belki tarihi bir fırsattır. Bu fırsatın kaçmasını istemedim. Tüm arkadaşlarıma da bunu anlatıyorum. Kendisini bu onurlu tavrından ve cesaretinden dolayı kutluyorum. Kimse benim kapımı çalmadan, ben Sayın İlker Çakır’ı ziyaret edip, hem tanışmak, hem de ilk resmi imzayı atan kişi olmak istedim. Gebzesporumuz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

ÇAKIR, HERKES KAZANACAK

Lisans çıkartmaya engel alacakların ertelenmesi konusunda, alacaklı isimlerin hiçbirine tek lira ödemeyeceğini yenileyen İlker Çakır, “Gebzespor küçülür ve amatörlerde sürünürse, hiç kimse para alamayacak. Biz Gebzespor’u üst liglere taşımak için taşın altına bedenimizi koyuyoruz. Sonuçta başarı geldiğinde Gebzespor büyüdüğünde herkes kazanacak. Başta Ensar Acar hocamız olmak üzere, bu konuda adım atan, anlayış gösteren, kendi çabaları ile alacaklarını erteleyen tüm futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. bugün kulübün önünün açılması noktasında emek veren, çaba gösteren, adım arkadaşlar yarın hak ettikleri değer ve ilgiyi de göreceklerdir. Bundan da kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki