‘ENİNDE SONUNDA HESAP VERECEKLER’

‘ENİNDE SONUNDA HESAP VERECEKLER’
20 Aralık 2015, Pazar - 12:06

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, 17-25 Aralık yolsuzluk iddialarının yıldönümünde basın açıklaması yaptı.

Parti binasında basın açıklaması yapan İl Başkanı Ünlü “17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının unutulduğunu sanan AK Parti elbet bunun hesabını verecektir” dedi. 

 17-25 Aralık yolsuzluk iddialarının yıldönümü münasebetiyle MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, parti binasında basın açıklaması yaptı. Millet tarafından pek önemsenmediğine dikkati çeken İl Başkanı Ünlü “Bugün 17-25 Aralık operasyonuna uğrayanların yüzde 49.5 oranla iktidar bile olsalar eninde sonunda bu operasyonların sorumluları hesap vereceklerdir. 1980 ihtilalının hesabını soran millet eninde sonunda bunun da hesabını sorar” dedi.

 

BU OLAYIN PEŞİNDE OLACAĞIZ

 

Millet tarafından kamuoyuna getirilecek olan bu olayların sorumluları hakkında açıklama yapan İl Başkanı Ünlü “MHP siyaset yaptığı sürece bu olayların aydınlatılmasının peşinde olacağız. Muhalefet olarak bu durum karşısında tek kaldık. CHP bu olay hakkında sessiz kalmaktadır. Koalisyon görüşmelerinde anayasanın ilk dört maddesi ve yolsuzluklarla mücadele şartı konduğunu herkes bilmektedir. AKP bunu kabul etmemiştir. Sanmasınlar ki bu olaylar örtülecektir. Eninde sonunda yargının önüne çıkarılacaklardır” ifadelerini kullandı.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki