Engin Şimşek, Dadaşların Başkanlığına aday

24 Şubat 2016, Çarşamba - 15:51

TÜRK-İŞ e bağlı en büyük İkinci sendika olan TEZKOOP-İŞ Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Engin Şimşek mart ayında gerçekleşecek olan Gebze Erzurumlular Dernek başkanlığına adaylığa hazırlanıyor. Uzun yıllardır Gebze Tübitak Mam’da görev yapan  ve oradan da sendika başkanlığına geçen Engin Şimşek etrafında sevilen ve sayılan bir sima olarak biliniyor.Erzurumlularında yakından tanıdığı Şimşek’in aday olması durumunda kongreden başkan olarak çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

AR-GE  GRUBU İLE ÇALIŞIYOR

Son derece geniş bir kesim tarafından desteklenen Engin Şimşek bir taraftan yakın çalışma grubu ile Mart ayında gerçekleşecek olan Kongreye hazırlanırken diğer taraftan da Kongre sonrası Gebze Erzurumlular derneği bünyesinde yapacağı faaliyetler ile ilgili olarak oluşturduğu AR-GE grubu ile mesai yapıyor.

BÜYÜK DESTEK VAR

Adaylığını açıkladıktan sonra son derece büyük bir destek ile karşı karşıya kalan Engin Şimşek “ Bu bir bayrak yarışıdır, bu zamana kadar görev yapan başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarım Derneğimize çok büyük katkılar sağladılar, Bizde seçildiğimiz takdirde faaliyetlere devam edeceğiz, Takdiri hemşerilerimize bırakıyorum” diye konuştu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki