En büyük okul kütüphanesi açıldı

En büyük okul kütüphanesi açıldı
27 Mayıs 2016, Cuma - 11:26

Çayırova'daki Güzeltepe İlkokulu, Kastamonu Entegre ve Tutkun Makine'nin destekleriyle kütüphaneye kavuştu.
Güzeltepe İlkokulunda, ilçenin en büyük ve kapsamlı okul kütüphanesi açıldı. Çayırova Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Güzeltepe İlkokulu'nda fiziki donanımı İlçemizdeki sanayi kuruluşu olan Kastamonu Entegre; kitapların temini ve hazır hale getirilmesi ise İzmir Firması olan Tutkun Makina tarafından gerçekleştirilen kütüphane geçtiğimiz günlerde öğrencilerin hizmetine açıldı.
Açılışa Çayırova Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Çayırova Belediye Meclis Üyesi Filiz Ayyıldız, Tutkun Makina firmasının Sahibi Nazmi Tutkun, Kastamonu Entegre yetkilileri, Okul Müdürü Ali Zeyneloğlu, çevre okulların müdürleri, okulun öğretmenleri ve bazı veliler katıldı. 
Kütüphaneye hayırsever işadamı Nazmi Tutkun'un adının verildiği açılışı Milli Eğitim müdürü Şener Doğan İle birlikte diğer protokol üyeleri gerçekleştirdi. Şener Doğan, eğitimin önemine vurgu yaptığı konuşmasında, benzer projelerin diğer okullar içinde yapılması temennisinde bulundu. Çeşitli ikramların yapıldığı açılış sonrası kütüphane, okul öğrencilerinin kullanımına bırakıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki