Emniyetin büyük başarısı

Emniyetin büyük başarısı
27 Mart 2016, Pazar - 21:07

Kocaeli Emniyet Müdürü Yarımel ve ekibi katilleri yakaladı.. Kocaeli Valisi  Hasan Basri Güzeloğlu, zanlıların yakalanmasında üstün gayret ve başarı gösteren Emniyet Müdürü ve  emniyet görevlilerine başarı belgesi verdi.

Valilik Makamında gerçekleşen başarı belgesi verme törenine; Vali Güzeloğlu’nun yanısıra, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel ile başarı belgesi alan emniyet görevlileri katıldı.

Törende konuşan Vali Güzeloğlu  “Geçtiğimiz yıl 16 Haziran tarihinde ilimiz 1 No’lu F tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi Müdürümüz İsmet Aktürk uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olmuştur. Cezaevi Müdürümüzün, böylesi bir menfur saldırı sonucu şehit edilmesi sonrasında İl Emniyet Müdürlüğümüz ve tüm güvenlik birimlerimiz 3 ilde gerçekleştirilen çalışmalar ve operasyonlar sonucunda bu saldırıyı planlayanlar, gerçekleştirenler ve yardım edenler dahil bütün zanlıları yakaladılar. Türk Adaletine teslim edilen tüm zanlıların 8’ i tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

 bu menfur saldırının katilleri ve destekleyenleri Türk adaletine teslim eden İl Emniyet Müdürümüzü ve görev alan tüm personelimizi tebrik ediyorum.'dedi 

Vali Güzeloğlu; Kandıra 1 nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk’ün şehit edilmesi olayını gerçekleştiren zanlıların yakalanmasında üstün gayret ve başarı gösteren İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Akif Aktaş ve Şube Müdürleri Nail Duzcu, Ayhan Karaduman, Serdar Özdemir, Mehmet Kara, Besim Güral, Abdullah Tırpan ile 17 emniyet mensubuna üstün başarı belgelerini vererek, onları tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki