Emekliler Yeni Binasında

Emekliler Yeni Binasında
14 Temmuz 2016, Perşembe - 11:12

Türkiye Emekliler Derneği Gebze Şubesi'nin yeni dernek binasının açılışı genel başkanı Kazım Ergül’ün katımıyla gerçekleştirildi.

Gebze Hacı Halil Mahallesi 1212 Sokak Bostan İş Merkezi No:5 Kat 3 adresinde bulunan derneğin gerçekleştirilen açılışa Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergül, Genel Sekreteri Recep Orhan, Eğitim Teşkilatlandırma Sekreteri Arif Yıldız, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, CHP Kocaeli eski milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, ADD Gebze Şube Başkanı Nilgün Aydın, ÇYDD Gebze Şube Başkanı Nurcan Çınar, Türkiye Emekliler Derneği Gebze Şubesi Ali Tunç ve yönetim kurulu üyeleri, Gebze Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kenan Çelik, Gebze Kent Politikaları Üretim ve Geliştirme Derneği Başkanı Ali Fuat Bilir ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Emekliler Derneği şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Derneğin açılış kurdelesinin kesiminden önce bir konuşma yapan Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergül, "Bugün Türkiye Emekliler Derneği Gebze şubemizin yeni yerinin açılışını yapmak için burada toplandık. Katılımından dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Burada bu güzel yerin hayata geçirilmesinde emeği geçen Gebze Şube Başkanı Ali Tunç ve yönetimine ve Petrol-İş Sendikası’na teşekkür ediyorum. Bu mekânın ülkemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler yapmasını temenni ediyorum" dedi. Yapılan konuşmanın ardından derneğin açılış kurdelesinin kesildi. Dernek açılışından sonra açılışa katılan konuklar kendi aralarında keyifli sohbet ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki