EMEĞE YAZIK!

EMEĞE YAZIK!
27 Eylül 2016, Salı - 16:21

Çayırova'da sabahın erken saatlerinde çevre kirliliğine davetiye çıkartıyorlar.

Çayırova’lı vatandaşlar ve esnaflar yaptıkları açıklamada seher vakti at arabaları ile ilçemizde cirit atan duyarsız kişiler için sitemde bulundular. Çayırova Belediyesi Çevre Temizlik Ekiplerinin geç saatlere kadar yaptığı emeklerine yazık oluyor dediler. Acilen Yetkilileri göreve davet ettiler.

ÇAYIROVAYA YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜ

Menderes Caddesinde aynı görüntüyü gören mahalle sakinleri ve esnaflar gazetemize yaptıkları açıklamada bu görüntü ilçemize hiç yakışmıyor yetkililer niye bir çare bulmuyorlar diyerek bir an önce gerekli adımların atılmasını istediler. Çayırovada trafikte seyreden at arabası, diğer sürücülerin şaşkın bakışları arasında yoluna devam etti. Trafiği tehlikeye atan vatandaş, sürücülerin kornalarla uyarmasına aldırış etmedi. Özellikle araçları tehlikeye düşüren vatandaş, trafik kurallarına da uymayı ihmal etmeden kazaya davetiye çıkarıyorlar.

FATİH CADDESİ ESNAFI KİM DUR DİYECEK DEDİ

Çayırovanın en işlek Caddesi olan Fatih Caddesi esnafları ve vatandaşlar gazetemize yaptıkları açıklamada; Sabahın erken saatlerinde caddeye girerek ne var ne yoksa çevreyi kirleterek kağıt ve naylon parçalarını at arabalarına yükleyip arkalarına bakmadan hızla kaçıyorlar dedi yazık günah dediler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki