Eller Gazze İçin Semaya Açıldı

Dilovası Belediyesi tarafından her mahallede ve köylerde düzenlenen iftar yemeği programları devam ediyor.
22 Temmuz 2014, Salı - 16:13

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın ev sahipliğinde Mimar Sinan mahallesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, AK Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Suat Şık ve yönetimi, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK Başkanları ve mahalle sakinleri katılımı hayli yoğun oldu.

 

DUALAR GAZZE VE FİLİSTİN İÇİN

 

İftar programında mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,”Ümmeti olmaktan gurur duyduğumuz Peygamberimiz paylaşmayı çok seviyordu. Ramazanın bereketiyle bugün sizlerle birlikte bu masalarda birlikte iftar yapmaktan mutluyuz. Ancak, dünyanın çeşitli yerlerinde din kardeşlerimiz bu kadar mutlu ve huzurlu değil. Bugün burada hep birlikte, Gazze deki kardeşlerimiz için kurtuluş ve yardım temenni edeceğiz” diye konuştu.

 

Başkan Toltar’ın ardından söz alan ve bu sene Ramazan ayına buruk girildiğini ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,”Bu süreçte birlik olmamız gerekiyor zulüm gören kardeşlerimiz için önemli ve etkili adımlar atıldı. Dünyada hep mazlumların yanında, zalimlerin karşısında duracağız. Ülkemiz yıllar geçtikçe güçleniyor ve bizler birlik oldukça kimse bizim birlik ve beraberliğimizin karşımızda duramaz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki