Efendimiz (S.A.V.) izinde olmak için gençler yarıştı.

21 Aralık 2014, Pazar - 13:47

 

Gençlerimiz,geleceğimizdir diyen Anadolu Gençlik Derneği,manevi değerlerine bağlı gençler yetiştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Anadolu Gençlik Derneği tarafından Türkiye çapında yapılan Siyer-i Nebi yarışmasına gençler yoğun ilgi gösterdi.

Anadolu Gençlik Darıca İlçe başkanı Ahmet ALTAY yaptığı açıklamada; yapılan programın yurt çapında bütün il ve ilçelerde aynı zamanda yapıldığını, En Büyük Önder ve Örneğimiz Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'in hayatını ve tebliğ ettiği İslam dininin ölçülerini yeni nesle öğretmek için yarışmanın güzel bir fırsat olduğunu, çünkü yeni neslin maneviyat alanında büyük ve tehlikeli bir boşlukta yaşadığını kaydetti. Ahmet ALTAY bundan sonra da bu alandaki boşluğu doldurmak için çalışmaların devam edeceğini açıkladı.

Verdikleri sonsuz desteklerden dolayı; Milli Eğitim Bakanlığına,Darıca Milli Eğitim Müdürlüğüne,Gökşen Mustafa Yücel And. Lisesine ve Darıca genelindeki Liselerimizde bu programın çalışmasını yapmamızda bize yardımcı olan başta okul müdürlerimiz olmak üzere tüm kadrolarına teşekkür ederiz.

Darıca Gökşen Mustafa Yücel And. Lisesinde yapılan sınava 376 öğrenci iştirak etti.Sınav sonuçları 31.12.2014 Tarihinde Tüm Türkiye Genelinde yapılacak olan Mekke'nin Fethi Programlarında Açıklanacaktır.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki