Durmak gibi bir lüksümüz yok

22 Mayıs 2015, Cuma - 23:46

 

AK Parti Çayrova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, ticaret ve siyasetteki başarıları her geçen gün katlanarak çoğalıyor. Genç yaşta ticarete atılan Kılıç, Başarıya doymak bilmiyor. Ticarette gösterdiği azmi aynı şekilde siyasette de gösteriyor.

Ak parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç ajanstakip zirvedekiler dergisine akonuştu.

 

MARKA OLDU!

 

AK Parti’de siyasete gençlik kolları ile başlayan kuruluşundan bu yana AK Parti’nin bölgedeki başarısına katkılar sunan Zafer Kılıç, Çayırova ilçe başkanlığı görevindeki aynı başarı çizgisini sürdürüyor.

23 yaşında siyasete gençlik kollarında başlayan Kılıç, şimdi Çayırova’nın AK Parti İlçe Başkanı. Başarılı genç başkanın Çayırova’da kim amacı “Toplamak, bütünleştirmek, birleştirmek”.

 

SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ

 

“2023 hedefine emin adımlarla ilerliyoruz. Her bir oy bizim için çok değerli. AK Parti Teşkilatları Gece gündüz çalışıyor. Önümüzdeki 7 Haziran seçimleri çok önemli, bu nedenle dinlenme ara verme gibi bir lüksümüz yok. Hep ve daima çalışacağız”

Kılıç, “AK Parti 2002 yılından bu yana sessizlerin devi olmuştur. Birlik ve beraberlik içinde yaşamak hedefimiz olmuştur. Millet idaresi dışında hiçbir gücün hükümet değiştirmesine izin vermeyeceğiz. İktidarımızın kararlılığı ile bir 2015 baharı yaşayacağız. Paralel devlet oluşmasına müsaade etmeyeceğiz. 7 Haziran seçimleri tarihi bir seçimdir” dedi.

 

2023 VİZYONUNA ADIM ADIM

 

Başkan Kılıç, AK Parti iktidarının 13 yıllık süre içinde halkın birçok beklentisini karşıladığını belirterek "AK Parti iktidarının neler yaptığını daha büyük hizmetler yapacağıyla alakalı halkımızın beklentileri var. Vatandaşımız bize inanıyor. 2023 vizyonu derken neler kastettiğimizi biliyorlar. 2023’ü gördüğümüzde bu ülke çok daha farklı bir ülke olacak. Türkiye huzurun, kardeşliğin bölgesi olacak. Biz milletimize, “şurada şunu yapacağız, burada bunu yapacağız’’ diyerek kandırmıyoruz. Yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı çok net ifade ediyoruz. " dedi.

 

HALK İLE İÇ İÇE

Başkan Kılıç, İlçe başkanlığına seçildiği günden bu yana yoğun tempo ile çalışıyor. Haftanın belirli günlerini teşkilatta diğer zamanlarını ise halkın için geçiriyor. Neredeyse Başkan Kılıç’ı her yerde görmek mümkün.

 

GÖREV ALDIĞIM YÖNETİMLER ARTIM OLDU

 

Siyasette benim en büyük artım başarılı Siyasetçilerle aynı karede görev almak oldu. Bunlarla birlikte teşkilatçılığı, sorunlarla dertlenmeyi, insanlara değer vermeyi öğrendim. Görev sorumluluklarımı yerine getiremeye çalışıyorum. Kazandığım bilgi birikimim ile en iyi şekilde de hizmet etmeyi benimsedim. Her zaman vatandaşla iç içeyim. Birebir onların dertlerine ortak oluyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor”

 

BAŞARILAR TESADÜF DEĞİLDİR

 

Gıda sektörüne girdiğimde, bayilik ile başlamayı planlamıştık. Taleplerimize karşılık bulamadık. İstekleri bizi fazlasıyla aşmıştı. Bizde kendi markamızı oluşturduk, şimdi de kurumsal ve köklü bir firma olduk. Ticarette başarılı olmamın sebebi Çok mükemmeliyetçi olmamız. Artı her şeyi değeri kadar yapıyorum.

Ben siyaset alanında da aynı şekilde kaliteden ödün vermiyorum. Kalite ve hizmet geldiği için de başarı geliyor.

 

SİYASET EMEK İŞİ

 

AK Parti’de siyaset yapmanın haklı gururunu yaşıyorum. Siyaseti güzel hale getiren ise insanlara ulaşabilmek onların sıkıntılarını bir nebze olsun gidermek. Hizmet edipte karşılığı görmek ise yaptığımız işe ayrı bir keyif katıyor. Biz tabandan başladık insanlara ulaşmaya, gençleri toplamaya onlarla zaman geçirmeye. Emek verdik, herkese aynı gözle baktık. Sıkıntılarına ortak olduk. Çöze bildiklerimiz gururlandık. Emeklerimizin karşılığını da her geçen gün alıyoruz.

 

KILIÇ FARKI

 

Ekibi ile göreve geldiği günden buyana dikkatleri üzerine çeken Kılıç, Yaptığı çok farklı çalışmalarla kamuoyunun halkın teveccühünü de kazandı. Çayırova Teşkilatı Kocaeli teşkilatları içinde farkını ortaya koydu. 11 ilçeyi geride bırakarak performans sistemine göre birinci olan Kılıç ve ekibi dur durak bilmiyor.

 

 

KILIÇ’I TANIYALIM

 

1980 Çayırova doğumlu olan Kılıç, İktisat Fakültesi İşletme mezunu. Kılıç, evli ve 2 çocuk babası.

 

--

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki