Dr. Hakan Höbek aday adayı oluyor

10 Şubat 2015, Salı - 15:10

Gebze iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı Dr. Hakan Höbek, AK Parti’den Kocaeli Milletvekili olmak için aday adayı oluyor

 

 

Gebze Merkez Hastanesi’nin başhekimi ve yönetim kurulu başkanı Dr. Hakan Höbek, milletvekili aday adaylığı için kolları sıvadı. AK Parti’nin kuruluşundan itibaren partide aktif görevler üstlenen Hakan Höbek’in, sahibi olduğu Gebze’de faaliyet gösteren Merkez Hastanesi’nin açılışını, 2003 yılında bizzat o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

HER KADEMEDE VARDI

Partinin birçok kademesinde görev alan Hakan Höbek, 2002 yılında milletvekili aday adayı oldu. Daha sonra devam eden süreçte Darıca ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) Başkanı olarak görev yaptı. Gebze ilçe yöneticiliği döneminde isminden sıkça söz ettirdi. AK Parti Darıca İlçe Başkanı olduğu zaman diliminde partisine önemli katkılar sundu. Dr. Hakan Höbek, AK Parti Kocaeli Teşkilatı'nda İl Başkan Yardımcısı olarak da görev aldı.

ENGELLERİ AŞMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

Küçük yaşlarda geçirdiği çocuk felci rahatsızlığı nedeniyle sol bacağında kısalık ve kas harabiyeti engeli bulunan Hakan Höbek hayatını engelli vatandaşların yaşadığı çözümlere adamış bir isim. Birçok engelli derneğinde görev alan Hakan Höbek, geliştirdiği projeler ile engellilerin yaşamını kolaylaştıracak adımlar attı. Sahibi olduğu hastanede engellilere ücretsiz tedavi uygulaması getiren Höbek, her kesimle kurduğu güçlü ilişkiler ve diyaloglarla biliniyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki