Dostlar, Çay Evinde Buluşuyor

Dostlar, Çay Evinde Buluşuyor
28 Mart 2016, Pazartesi - 16:01

Dostlar Çay Evi nezih ortamı ve hizmet anlayışıyla Çayırovalı vatandaşların uğrak mekânlarından birisi olmaya devam ediyor. Firma sahipleri Mustafa Uysal ve Hamdullah Soylu dostlarımız ile çay keyfini yaşamakta olduğunu belirtiler.

Dostluğun Buluştuğu Adres Dostlar Çay Evi

Açıldığı günden itibaren damak tadına önem verenlerin uğrak mekanı olmaya başlayan Dostlar çay evi Çayırovalıların tercih noktalarından birisi oldu

Çay Evi işletme sahipleri Çayırovanın her kesim tarafında sevilen simaları, Mustafa Uysal ve Hamdullah Soylu müşterilerimizin temiz, ferah ve nezih ortamda tavşan kanı çaylarını ve kahvelerini yudumlarken, yorgunluklarını atabilecekleri bir mekan oluşturmaya özen gösterdik dediler.“Profesyonel hizmet anlayışımızla Dostlarımız ile buluşuyoruz açıldığımız günden bugüne tüm Çayırovalılar ile birlikteyiz, Geniş ürün yelpazemiz, profesyonel işletme sistemlerimiz, dekorasyondaki farkımız, hizmet kalitemiz ile sektöre yepyeni bir renk getirmeyi planlıyoruz. Sektörümüzde fark yaratıyoruz.” dediler. Açtığımız günden itibaren,herkesimden ilgi görmeye başladık, müşterilerimizi huzurlu bir ortamda ağırlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hizmete başladığımız günden beri bizleri yalnız bırakmayan herkese şükranlarımı sunuyoruz diyerek, Güzel ve nezih bir ortamda çaylarını içerken yorgunluğunu atabilecek herkesi müessesemizin bekliyoruz. Dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki