Dördüncü kattan düştü

Darıca Sırasöğütler Mahallesi'nde dördüncü kattan düşen Suriyeli ailenin çocuğu Muhammet Sokar hayatını kaybetti.
17 Eylül 2015, Perşembe - 00:53

Darıca'da yaşayan Suriyeli ailenin 1 yaşındaki çocukları Muhammet Sokar, 4. Kattaki evlerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

Sırasöğütler  Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi , numara 8 adresinde yaşayan Suriyeli ailenin 1 yaşındaki çocukları Muhammet Sokar, 4. Kattaki evlerinin balkonunda oyun oynarken dengesini kaybedip aşağıdaki beton zemine çakıldı.

Çevredekilerin yardımı ile Farabi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan küçük  Muhammet tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Sık sık balkona çıkarak burada oyun oynayan ve bu nedenle  de daha öncesinde de düşme tehlikesi yaşadığı belirtilen Muhammet için çevredeki komşuları anne ve babasını uyararak dikkatli olmaları gerektiği ifade edilmiş.

Uyarıları dikkate almayan Suriyeli aile, çocuklarının tekrar balkona çıkmasına izin verirken, buradaki koltuğa çıkan 1 yaşındaki Muhammet’in daha sonra aşağıya sarktığı ve dengesini kaybederek beton zemine çakıldığı belirtildi.

Polisin, Farabi Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’ne kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Suriyeli çocuğun ailesi için soruşturma başlattığı ifade edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki