DOĞRU ADRESTESİNİZ !

09 Şubat 2015, Pazartesi - 22:48

Gazetemizin Haber Muhabiri Enes Tozlu, Kalyente Cast Ajansı ve Yapım Şirketi Cast Drektörü Fatoş Uyal ile röportaj gerçekleştirdi.

Kalyente Cast Yapım Şirketi kaç yıldan beri hizmet veriyor ?

3 Yılı aşkın bir süreden beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Patronlarımızdan Ufuk Faruk Kalyoncu ve Engin Kalyoncu Başta olmak üzere   Başarılı kadromuz ve cast direktörlerimiz ile hızla çalışmaya devam ediyoruz.

Yapım Şirketi olarak oyunculuk eğitimi veriyor musunuz?

Evet veriyoruz.. Kamera önü eğitimi ve tiyatro eğitimi vermeye devam ediyoruz.

Cast Yapım Şirketi olarak hangi kanallar ile çalışıyorsunuz?

FOX TV

STV

Çalıştığınız projelerden bahseder misiniz ?

İki Dünya Arasında, Ötesiz İnsanlar, O Hayat Benim ve Ekstra oyuncu yolladığımız diziler ise Medcezir, Karadayı Kurtlar Vadisi

Yeni yapacağınız projeler nelerdir ?

Yeni başlayacak olan iki tane sinema filmimiz var bir tanesinin çekimleri izmit bölgesinde gerçekleştiricez. Onun dışında da bahsedicek olursak 4 tane dizi projemiz daha var isimlerini şimdi vermek istemiyoruz çünkü süpriz yapıcaz. Kısacası 6 projemiz var

REKLAM PROJELERİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Hemen hemen bir çok reklam ile çalışmaktayız. Başta Etiform reklamı olmak üzere, diğer projelerede oyuncularımızı yönlendiriyoruz.

YAPIM ŞİRKETİNİZİN ÇALIŞAN KADROSU KAÇ KİŞİDEN OLUŞUYOR ?

Kadromuz etkili ve sağlam olmak üzere kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. 40 kişiye yakın çalışanımız var.

CAST DİREKTÖRLERİNİZ KİMLERDİR?

Fatoş Uyal yani ben başta olmak üzere iki tane daha cast drektörümüz var. Yusuf Gümüşoğlu ve Elif Atalay

DÜŞÜNCELERİNİZİ KISACA ALABİLİR MİYİM?

Kalyente yapıma başlamadan önce bir çok tv kanalından teklif aldım. Dışarıda ve piyasada çok konuşulan isimlerden biriydim. Piyasanın en iyi cast direktörleri yapım şirketimizde ve onlarla birlikte çalışmak bana mutluluk veriyor.Burada çalışmama rağmen dışarıdan hala teklif gelmeye devam ediyor. Patronlarımla ve iş arkadaşlarımla gerçekten keyifli ve mutlu bir çalışma ortamım var hepsini çok seviyorum. Ajanslar arasında dürüst çalışanlardan biriyiz. Diğer ajanslar gibi milletin parasını alıp sizi oyuncu yapıcaz diye kandırmıyoruz. İnsanların umutlarıyla oynamasınlar ! Şirketimize gelmiş bir çok insan görüyorum kandırılmış ve yıkılmış onları toparlamak çok zor onun için kimsenin kırılmasını ve üzülmesini istemiyoruz.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki