“Dindar değil, dini dar nesil”

SP Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Recep Küçükateş iktidara yüklenerek, “ Maalesef dindar değil, dini dar bir nesil yetiştirdiler” iddiasında bulundu
18 Eylül 2015, Cuma - 11:59

SP Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Recep Küçükateş haftalık yönetim kurulu toplantısında ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Ülkenin dış politikasının facia durumda olduğu, gençliğimizin İslami değerlerde yetiştirilemediğinden öne süren Küçüateş, “ülke ekonomisinin bitik durumda. Bunun çözümünün adil düzen ve havuz sistemi.  Bunu yapacak yegâne teşkilatın da Saadet Partisi”dedi.


DİNDAR DEĞİL, DİNİDAR NESİL

Küçükateş konuşmasını şöyle tamamladı: “ Maalesef  dindar değil, dini dar bir nesil yetiştirdiler. 2003’te 5-6 yaşında olan bir çocuk şuan 18 yaşındadır. Ve bu nesil tamamen iktidarın elinde büyümüştür. Maalesef üzülerek söylüyorum, kendi inançlarımıza bağlı nesil yetiştirmediler; içki uyuşturucu tüm kötü alışkanlıklar lise sıralarını da aşıp ilkokul sıralarına gelmiş bulunmakta. Ülkemizde her gün onlarca genç elimizden kaymaktadır. Ve Avrupa Birliğine gireceğim diye birçok taviz veren iktidar, çok veballi bir taviz daha vermiştir. Bu taviz  ise zinanın serbest kalmasıdır suç olmaktan çıkmasıdır.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki