Dilovası’nda Temmuz ayı meclis toplantısı yapıldı

Dilovası’nda Temmuz ayı meclis toplantısı yapıldı
01 Temmuz 2016, Cuma - 21:46

Dilovası Belediyesi Temmuz  ayı meclis toplantısı Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar’ın  meclis başkanlığında gerçekleştirildi.Dilovası Belediyesi Temmuz  ayı meclis toplantısı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın meclis başkanlığında gerçekleştirildi. Yoklama ve Haziran  ayı meclis birleşimine ait karar özetlerinin oylanmasıyla başladı. Gündeme alınan diğer gündem maddeleriyle meclis toplantısı devam etti.Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı açıklamada “Temmuz ayı meclis toplantısı hayırlara vesile olmasını diliyorum.  Ülkemizde son günlerde artan terör olayları bizleri derinden üzmektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, asker ve polisimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Terörün her türlüsünü esefle kınıyorum. Milletimizin başı sağolsun... 
Ülkemizde yaşanan gerginliğin en kısa zamanda son bulacağına; huzurun, barışın, kardeşliğin yeniden hâkim olacağına inanıyoruz. 
Ramazan ayının son günlerin yaklaşırken Kadir Gecenizi tebrik ediyorum . Bu gece Kur'an-ı Kerim'in nazil olduğu, bin aydan daha hayırlı bu gecedir. Size ve efradı ailenize ve bütün İslam Alemi’ne hayır, bereket ve huzur getirmesini dilerim. Kadir Gecemiz ve Cumamız Mübarek Olsun. 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Bey'in teşrifleriyle Hükümetimizin ilçemize kazandırdığı, Asrın Projesi Osman Gazi Köprüsü'nün açılışı gerçekleştik. Ülkemize, bölgemize, ilçemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun. 
Ayrıca yaklaşan Mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm İslam Alemi’ne Mübarek olmasını diler; hep birlikte nice huzurlu, bereketli bayramlar yaşamayı dilerim. -Dilovası Belediyesi olarak çalışıyoruz, çabalıyor. Hizmet etme gayesi ve gayreti içindeyiz. 

Bizim prestij projelerimizin en önemlisi Bayraktepe Park ve Piknik alanı hızla yapılıyor. İnşallah çalışmalar önünüzdeki günlerde tamamlanarak halkımızın hizmetine sunacağız.

İlçemiz her yönüyle değişim ve gelişim süreci yaşamaktadır. Bu değişim gelişim sürecinde Belediye Meclis üyelerimizin de çok büyük olumlu katkıları vardır. Hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.Belediye Başkanı Ali Toltar meclis gündemine ait maddelerin görüşülmesine geçildi. Tek tek okunarak oylanan maddelerde meclis üyelerinin görüşleri alındı ve gerekli izahatlar yapılarak oy birliği ile kabul edildi.Dilovası Belediyesi  meclis Ağustos ayında tatil yapacak Eylül meclisi ise  1 Eylül  günü saat 11.00’te toplanmasına oy birliği ile kabul edildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki