Dilovası’nda Şubat ayı meclis toplantısı yapıldı.

03 Şubat 2016, Çarşamba - 16:04

Dilovası Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı Dilovası  Belediye Başkanı Ali Toltar’ın  meclis başkanlığında gerçekleştirildi.

Dilovası Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın meclis başkanlığında gerçekleştirildi. Yoklama ve Ocak ayı meclis birleşimine ait karar özetlerinin oylanmasıyla başladı. Gündeme alınan diğer gündem maddeleriyle meclis toplantısı devam etti.

Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı açıklamada “Şubat ayı meclis toplantısı hayırlara vesile olmasını diliyorum. Belediye Başkanı Ali Toltar meclis gündemine ait maddelere ait görüşlerini açıklayarak “Son zamanlarda ülkemizde yaşanan üzücü olayların son bulmasını temenni ediyorum. Şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabır yaralılara acil şifalar diliyorum.Çevreye hassasiyet gösteriyoruz çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz ve doğalgaz çalışmalarını da aralıksız sürdürüyoruz. doğal gaz ciddi bir şekilde yaygın bir hale geldi yasal olarak orman olan bölgelerimizde de doğalgazın artması için çalışmalarımız devam ediyor.Bağdat caddesinin 1. Etabı başladı yeni bir kavşak düzenlemesi ile trafik açısından da uygulamaya koyacağız. Orada ki vatandaşlarımız ve esnafımızı da memnun ederek, mağdur etmeden projemize devam ediyoruz. Yine Dilovası içinde halkımız için önem arz eden Bayrak tepe sosyal yaşam merkezi projesi Büyük şehir belediyesi ve Dilovası belediyesi olarak başlattık. Yakında orada yapacağımız hizmetler ortaya çıkacak. Özellikle de mahalle ve camilerimiz de gerek duyulan taziye evleri, mescit ve semt konağı gibi mahallelerimiz de hayata geçireceğiz. Bu dönemde doğal gazla ilgili ve doğalgazı daha da yaygınlaştırmak için hemen, hemen 32. Bin km doğalgaz çalışması yaptık. Kara Yolları Bölge Müdürlüğü, Büyükşehrimiz sanayicilerimiz ve belediyemizin destekleri ile Doğu Kavşağı çalışmalarımız devam ediyor” dedi.Dilovası Belediyesi Mart ayı meclis toplantısı 2 Mart Çarşamba günü saat 11.00’te toplanacak. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki