Dilovası’nda semt konakları ve taziye evlerine yenisi ekleniyor!

30 Haziran 2015, Salı - 13:41

Dilovası Belediyesinin ilçeye kazandırdığı  semt konakları ve taziye evlerine bir yenisi daha eklendi. Önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak semt konağı Diliskelesi Mahallesinin üçüncü semt konağı ve bilgi evi olacak.

Dilovası Belediyesi tarafından Diliskelesi Mahallesinde yaptırılan semt konağı ve taziye evi yaklaşık üç dönüm arazi üzerine kurulmuş iki katlı ve  400 m2 kullanım alanına sahip. Giriş katı taziye ve toplantı salonu şeklinde dizayn edilerek şadırvanı ile çeşitli sosyal aktivitelerin yapılacağı şekilde donatılmış. Üst katı ise konak ve bilgi evi şeklinde yapıldı.

 Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Halkımız bu hizmetlere büyük teveccüh göstermektedir. Diliskelesi Mahallemize üçüncü semt konağı ve taziye evi yapımını tamamladık ve önümüzdeki günlerde hizmete açacağız. Toplam 400 m2 kullanım alanı olan ve her türlü ihtiyaç göz önüne alınarak iki kat olarak yapılan semt konaklarımız mahalle sakinlerimizin olarak artık yapacağımız her türlü taziye, toplantı ve görüşmelerimizi nezih bir ortamda gerçekleştirme imkânına sahip olacak” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki