Dilovası’nda dev iftar organizasyonu

11 Temmuz 2015, Cumartesi - 18:14

Dilovası Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği Tavşancıl Sahilinde binlerce ilçe halkının katılımıyla yapıldı.

Dilovası Belediyesinin düzenlediği ve yaklaşık üç bin kişinin katıldığı iftar yemeğine Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, ilçede bulunan  STK, dernek başkan ve yöneticileri katıldı

İftar öncesinde ilahiler, ezgiler ve Kuran-ı Kerim okundu. Semazenlerle sema gösterileri vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Belediye Başkanı Ali Toltar iftar yemeği öncesinde masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbetler etti.  Vatandaşlar,  çeşitli konularda görüşlerini açıklayarak sorunları hakkında da bilgiler verdi. Belediye Başkanı Ali Toltar vatandaşların dileklerinin sorunlarının çözümü için notlar aldı. Kocaeli Büyükşehir Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ve Belediye Başkanı Ali Toltar, iftar proğramı sonrası Tavşancıl mahallesine geçerek vatandaşların evlerine konuk olarak hasta ziyaretleri yaptı, teravih namazını birlikte kıldılar.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki