Dilovası’nda çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor

Dilovası’nda çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor
14 Temmuz 2016, Perşembe - 13:22

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, ilçenin her noktasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Ali Toltar “İlçemizi bir bütün olarak ele aldık ve çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

 

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Yol Yapım ve Onarım ekipleri, bu sefer de ilçenin Diliskelesi Mahallesi 712. Sokakta kaldırım, asfaltlama ve yama çalışmalarına başladı. TELEKOM, İSU ve PALGAZ’ın çalışmalarıyla zarar görmüş ve kaldırım ve bordürler taşlarının değişik nedenlerle bozulmasından dolayı ekipler çalışmalarını 712. Sokaktan itibaren başlatıldı. Yapılan çalışmalarda kaldırım kenarlarında bulunan fidan ve erişkin ağaçların kenarları özenle yapılarak koruma altına alınıyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçenin genelini bir bütün olarak ele aldıklarını, hizmet önceliği ve aciliyet gerektiren çalışmaları oluşturulan ekiplerin özverili çalışmalarıyla yapıldığını söyleyerek “İlçemizi bir bütün olarak ele aldık ve çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki