Dilovası’nda altyapı çalışmaları devam ediyor

Dilovası’nda altyapı çalışmaları devam ediyor
22 Mart 2016, Salı - 14:21

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Dilovası Belediyesi iş birliğinde, Dilovası’nın  birçok mahallesinde yağmur suyu kanallarının bakım, onarım, temizlik ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

 

Çerkeşli Köyündeki alt yapı çalışmalarında son aşamaya gelinildi, Köyiçi Mahallesi Muhtarlığı civarı, ana cadde ile sokaklar caddesi arasında kalan alandaki tüm yağmur suyu kanallarının yenilenmesi de dahil olmak üzere; bakım, onarım ve temizlik çalışmaları başladı. Özellikle kış mevsiminde yağan yağmurlar sonrası yaşanan sıkıntıların giderilmesi için geliştirilen projeye ilişkin çalışmalar büyük bir titizlikle yürütülüyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar  Tüm vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alabildiği bir Dilovası  inşa edebilme gayretindeyiz. İlçemizin birçok noktasında daha güvenli bir çevre için yağmur suyu kanallarının bakım ve onarımını, temizliğini ve gereken yerlerde yenilenmesi çalışmalarını Büyükşehir Belediyemiz ve İSU ile birlikte koordineli bir şekilde yapıyoruz.  Belediye olarak yapılması gerekenler noktasında katkı sunuyoruz. Dilovası  yaşayan tüm vatandaşlarımızın yanındayız, onların sorunlarının giderilmesi noktasında gereken her şeyi yapıyoruz ve yapmaya da devam ediyoruz” dedi.   

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki