Dilovası'nda Ak Parti Coşkusu...

Toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da katıldı. Burada konuşan Bakan Işık, AK Partili belediyelerin Kocaeli'de çok başarılı hizmetlere imza attığını söyledi. Su kayıp kaçak oranının en düşük olduğu yerin Dilovası olduğunu belirten Işık, bunun sebebini Kocaeli'nin en modern altyapısına sahip olmasına bağladı.
23 Mart 2014, Pazar - 12:49

GELECEĞE YATIRIM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin kişi başına en büyük yatırımı Dilişkelesi'ne ve Dilovası'na yaptığını anlatan Işık, ilçenin Kocaeli'nin parlayan yıldızı olduğunu ifade etti.12 bin nüfuslu Diliskelesi mahallesinin üst kısmına da bir okul yapıldığını, meslek lisesi inşaatının da başladığını belirten Işık, çocuk ve gençlere harcanan paraların geleceğe yatırım anlamına geldiğini söyledi.

AK ADAYLARIN TEK AMACI HİZMET
"İki tip siyasetçi var, birisi koltuk için siyaset yapar, koltuğu ele geçireyim de nasıl olursa olsun der. Gökteki yıldızı, kaf dağının arkasını vadeder. Seçimden sonra çocuğunuzu belediyeye işe alma sözü verir, 50 adama müdürlük sözü verir. Bu siyasetçi artık demode oldu. Ama kendine koltuk arayanlar önce parti parti gezip parti arıyor" cümlelerini kullanan Işık, AK Partili adayların tek amacınınsa sadece hizmet ve çalışmak olduğunu sözlerine ekledi.

SANDIK YAKLAŞTIKÇA DİNDARLAŞIYORLAR
"Dilovası yıllarca başörtüsü zulmü yapan, çözüm sürecine karşı olan CHPye oy verir mi?" diye soran Fikri Işık, sandık yaklaşınca dindarlaşıyorlar, milletin değerlerini akıllarına getiriyorlar seçim bittiği akşam eski kodlarına dönüyorlar bu filmleri daha önce gördük" şeklinde konuştu.
Mahalle toplantısında ayrıca Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Toltar da birer konuşma yaptılar.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki